top of page

NOVÁ SÉRIE

PŘEDNÁŠEK

2024

Marie
Valášková

HOMEOPAT

Marie Valášková - Homeopatie Praha:

zabývám se konstituční - klasickou homeopatií, používám autopatii.

Při homeopatické léčbě používám různé metody a směry.

Absolvovala jsem také mnoho různých seminářů, kurzů, letních soustředění a každý z přednášejících, vynikajících homeopatů, jde svou cestou a tak i já se snažím najít si tu svou.

 

V dnešní době vedu semináře a přednášky na Homeopatické akademii v Praze a publikuji články v některých časopisech nebo na stránkách www.homeopatie.cz a www.mezizenami.cz.

IMG-20171226-WA0000.jpg
Homeopatie je ale vždy o rovnováze, všechno kolem nás funguje správně, jen pokud existuje rovnováha. A rovnováhu musíme najít
i my sami v sobě.
Láhve homeopatie globule

Homeopatie a moje cesta k ní:
K homeopatii jsem se dostala jako mnoho jiných, přes své zdravotní problémy, které alopatická medicína neuměla léčit a vyléčit.

Homeopatie mi pomohla, a tak jsem se o ní začala zajímat víc. Nejprve jsem si kupovala různou literaturu, vzdělávala jsme se jako samouk, snažila jsem se pomoci i ostatním členům rodiny. Homeopatie mi čím dál víc překvapovala, filosofií, přístupem, ale hlavně úspěchy. Najednou jsem měla dojem, že jsem se ocitla někde jinde, život začal být zase krásný a smysluplný. To poznala i moje, tehdy skoro pubertální dcera, a k Vánocům jsem od ní dostala nádherný dárek, přihlášku na Homeopatickou akademii Mgr. Čehovského. Po několika přednáškách jsem byla v zajetí homeopatie úplně a jen jsem lačně sháněla další a další vědomosti, literaturu, další přednášky, kontakty. Zpočátku jsem se snažila každému nevěřícímu Tomáši vysvětlit principy a přesvědčit ho, dnes vím, že zbytečně. Každý si musí najít svoji cestu.

Hlavně se zabývám klasickou neboli celostní homeopatií, ta mne oslovila nejvíc. Spočívá v tom, že se snažím najít lék, který bude nejvíc sedět k určitému člověku, bude mít jeho fyzické, ale i psychické aspekty, potíže, strachy. Tyto informace se snažím zjistit při vstupním pohovoru, anamnéze, někdy i banalita pomůže najít ten správný lék. Při hledání používám počítač a homeopatické programy, to je veliká pomoc. Zpočátku jsem pracovala bez počítače, určitě jsem se přitom mnohému naučila, ale je to velmi časově náročné a ne vždy úplně přesné. To jen na úvod, další otázky ráda zodpovím v mé poradně či při osobní návštěvě.

Homeopatie
Ceník
Homeopatie ceník

Vstupní anamnéza  (trvání asi 60-90 min.)  - 1600 - 1800,- Kč

Kontrola po nasazení konstitučního léku za 2 měsíce  - 600,- Kč

Každá další kontrola - podle náročnosti -  500 - 600,- Kč

Akutní konzultace - bez objednání - příplatek - 100,- Kč

V ceně jsou zahrnuty léky (homeopatické)

Rehabilitace ceník

Vyšetření, masáž LS páteře - 450,- Kč

Vyšetření, masáž C páteře  - 350,- Kč

Masáž končetin  -  400,- Kč

Vyšetření a masáž obličeje - léčebná - obrny apod.  - 300,- Kč

Akutní použití Reboxu při bolestivých stavech -  200,- Kč

Rebox - ostruhy -  200,- Kč

Kontakt
Kontakt

Adresa:  Vysočanská 568, 190 00 Praha 9

Tel: +420 603 480 950

Email: valaskova43@seznam.cz

web: www.homeopatvalaskova.cz

Green Plant

Zpráva odeslána.

bottom of page